Enkele reis van de Victoria watervallen in Zambia tot aan Windhoek in Namibië. Deze avontuurlijke groepsreis in kleine groep start in Livingstone. De grens met Namibië wordt overstoken waarna we op verschillende plekken in de Caprivi strook vertoeven. Twee volle dagen gaan we op gamedrive in het bekende Etosha Nationaal Park. Via Damaraland bereiken we de kust en verblijven we aan het strand van Swakopmund. Voordat de reis eindigt in Windhoek rijden we door het Namib Naukluft National Park en slapen we aan de rand van de zanderige Sossusvlei.
Blengi.com - Verbinden, Delen en InspirerenDe Toekomst van Sociale Media Ontvouwt Zich. Open een account en start vandaag nog met het delen van nieuws, gedachtes, (inspirerende) video's en nog veel meer.Blengi.com
Biedingen zijn niet toegestaan op deze advertentie
Wij gebruiken cookies
Deze website gebruikt cookies om deze website te verbeteren en te analyseren en eventuele relevante advertenties van derde partijen te tonen, meer informatie. Door gebruik te blijven maken van deze website of door op "akkoord" te klikken, geeft u aan akkoord te zijn.