Prachtige camping met alles er op en er aan. Camping beschikt over een ruime keuze aan huuraccommodatie. Mooie ligweiden. Afgebakend zwemwater tot 90 cm voor kinderen. Op het Balatonmeer zijn motorboten verboden. Tevens is er buiten de camping een oplaadpunt voor elektrische auto's.
Blengi.com - Verbinden, Delen en InspirerenDe Toekomst van Sociale Media Ontvouwt Zich. Open een account en start vandaag nog met het delen van nieuws, gedachtes, (inspirerende) video's en nog veel meer.Blengi.com
Biedingen zijn niet toegestaan op deze advertentie
Wij gebruiken cookies
Deze website gebruikt cookies om deze website te verbeteren en te analyseren en eventuele relevante advertenties van derde partijen te tonen, meer informatie. Door gebruik te blijven maken van deze website of door op "akkoord" te klikken, geeft u aan akkoord te zijn.