Camping Sunêlia Le Séquoia is een prachtige camping gelegen vlak bij het centrum van Payrac aan de D820. Deze gezinsvriendelijke camping biedt een scala aan faciliteiten en activiteiten voor jong en oud. Met veel waterrecreatie, kinderanimatie en speciale aandacht voor Nederlands sprekenden, is er altijd iets te beleven.
Het buitenzwembad van Camping Sunêlia Le Séquoia is ideaal voor een verfrissende duik op een warme zomerdag. Daarnaast beschikt de camping over een overdekt zwembad, zodat ook bij minder mooi weer volop waterpret beleefd kan worden. De mooi aangelegde lagune zorgt voor een idyllische sfeer waarin gasten heerlijk kunnen ontspannen.
De ligging van Camping Sunêlia Le Séquoia in de prachtige natuur van de Lot en Dordogne maakt het een perfecte uitvalsbasis voor het verkennen van de omgeving. Maak wandelingen door de groene bossen, ontdek pittoreske dorpjes en geniet van de lokale gastronomie. De camping biedt tevens georganiseerde excursies en activiteiten om de omgeving optimaal te ervaren.
Voor de sportievelingen zijn er diverse mogelijkheden zoals fietsverhuur, sportvelden en wandelroutes in de directe omgeving. Ook voor de kinderen is er volop vermaak met speeltuinen, animatieteams en leuke activiteiten. Zo kunnen ouders en kinderen samen onvergetelijke vakantieherinneringen maken.
Kortom, Camping Sunêlia Le Séquoia biedt alles voor een geslaagde vakantie in een prachtige omgeving. Of u nu op zoek bent naar ontspanning, avontuur of gezelligheid, op deze camping vindt u het allemaal. Boek nu en geniet van een onvergetelijke vakantie met het hele gezin!
Om contact met de adverteerder op te kunnen nemen, dient u ingelogd te zijn.
Biedingen zijn niet toegestaan op deze advertentie