De camping is beplant met voldoende bomen en deze bieden enige schaduw. De plaatsen zijn echter vrij klein en de camping ligt naast een drukke verkeersweg. Een groot deel van de camping wordt gebruikt door 'vaste' bewoners.
Blengi.com - Verbinden, Delen en InspirerenDe Toekomst van Sociale Media Ontvouwt Zich. Open een account en start vandaag nog met het delen van nieuws, gedachtes, (inspirerende) video's en nog veel meer.Blengi.com
Biedingen zijn niet toegestaan op deze advertentie
Wij gebruiken cookies
Deze website gebruikt cookies om deze website te verbeteren en te analyseren en eventuele relevante advertenties van derde partijen te tonen, meer informatie. Door gebruik te blijven maken van deze website of door op "akkoord" te klikken, geeft u aan akkoord te zijn.