Familiecamping, idyllisch gelegen aan een meertje, waar omheen u kunt wandelen en waarop u kan waterfietsen. De camping heeft een mooi verwarmd zwembad met glijbanen. Zeer vriendelijk receptie team. Ruime kampeerplaatsen. Op fiets/wandel afstand van La Haye du Puits.
Blengi.com - Verbinden, Delen en InspirerenDe Toekomst van Sociale Media Ontvouwt Zich. Open een account en start vandaag nog met het delen van nieuws, gedachtes, (inspirerende) video's en nog veel meer.Blengi.com
Biedingen zijn niet toegestaan op deze advertentie
Wij gebruiken cookies
Deze website gebruikt cookies om deze website te verbeteren en te analyseren en eventuele relevante advertenties van derde partijen te tonen, meer informatie. Door gebruik te blijven maken van deze website of door op "akkoord" te klikken, geeft u aan akkoord te zijn.