Een goed verzorgde, rustige camping met afgebakende plaatsen d.m.v. heggen en bomen. Gelegen aan zee, vlak bij St. Pol-de-Léon met zijn kathedraal, Roscoff en Île de Batz met exotische tuinen. Ook de Enclos Paroissieaux (ommuurde parochie-erven) zijn een bezoek waard.
Blengi.com - Verbinden, Delen en InspirerenDe Toekomst van Sociale Media Ontvouwt Zich. Open een account en start vandaag nog met het delen van nieuws, gedachtes, (inspirerende) video's en nog veel meer.Blengi.com
Biedingen zijn niet toegestaan op deze advertentie
Wij gebruiken cookies
Deze website gebruikt cookies om deze website te verbeteren en te analyseren en eventuele relevante advertenties van derde partijen te tonen, meer informatie. Door gebruik te blijven maken van deze website of door op "akkoord" te klikken, geeft u aan akkoord te zijn.