Camping gelegen aan een kleine baai. Directe toegang tot het strand en tiental plaatsen met zicht op het strand. Opgelet: bij eb trekt het water ± 0,5 km weg. Prima verzorgd terrein, rustig gelegen in een licht golvend tot vlakke streek. Men kan prima fietstochten maken langs de autoluwe 'Velocean' route. Super de luxe sanitair. Centrum voor kite-surfen. Voor mindervaliden een aangepaste rolstoel voor het strand. luxe stacaravans te huur.
Blengi.com - Verbinden, Delen en InspirerenDe Toekomst van Sociale Media Ontvouwt Zich. Open een account en start vandaag nog met het delen van nieuws, gedachtes, (inspirerende) video's en nog veel meer.Blengi.com
Biedingen zijn niet toegestaan op deze advertentie
Wij gebruiken cookies
Deze website gebruikt cookies om deze website te verbeteren en te analyseren en eventuele relevante advertenties van derde partijen te tonen, meer informatie. Door gebruik te blijven maken van deze website of door op "akkoord" te klikken, geeft u aan akkoord te zijn.