Grote camping bestaande uit twee delen, één voor stacaravans en een mooi gedeelte voor toercaravans en tenten met jonge bomen en struiken. Verzorgde sanitaire voorzieningen en een luxe thermaal complex. Zwemparadijs. Wandelen, fietsen en allerlei sporten zijn mogelijk in de omgeving. Interessante uitstapjes met de auto naar o.a. div. wijngebieden en ook Oostenrijk, Hongarije en Kroatie zijn dichtbij.
Blengi.com - Verbinden, Delen en InspirerenDe Toekomst van Sociale Media Ontvouwt Zich. Open een account en start vandaag nog met het delen van nieuws, gedachtes, (inspirerende) video's en nog veel meer.Blengi.com
Biedingen zijn niet toegestaan op deze advertentie
Wij gebruiken cookies
Deze website gebruikt cookies om deze website te verbeteren en te analyseren en eventuele relevante advertenties van derde partijen te tonen, meer informatie. Door gebruik te blijven maken van deze website of door op "akkoord" te klikken, geeft u aan akkoord te zijn.