Mooie camping op vlak terrein, volledig grasland. Panoramisch zicht op de omliggende bergen en Beaufort op korte afstand. Campers kunnen voor het campingterrein grijs water lozen en bijvullen op de voorziene plaats. Tevens is, tegen betaling, een Flot Blue beschikbaar om het chemische toilet te reinigen.
Blengi.com - Verbinden, Delen en InspirerenDe Toekomst van Sociale Media Ontvouwt Zich. Open een account en start vandaag nog met het delen van nieuws, gedachtes, (inspirerende) video's en nog veel meer.Blengi.com
Biedingen zijn niet toegestaan op deze advertentie
Wij gebruiken cookies
Deze website gebruikt cookies om deze website te verbeteren en te analyseren en eventuele relevante advertenties van derde partijen te tonen, meer informatie. Door gebruik te blijven maken van deze website of door op "akkoord" te klikken, geeft u aan akkoord te zijn.