Vlak terrein met ruim 400 afgebakende plaatsen. Overige plaatsen niet genummerd. Op wandelafstand van de stad Punat met haar mooie haven. Tussen de camping en het strand ligt een promenade. Sport en spel in de onmiddellijke nabijheid. Het achterland heeft mooie, afwisselende natuur. Sluitingsdatum kan afwijken ivm renovatieplannen.
Blengi.com - Verbinden, Delen en InspirerenDe Toekomst van Sociale Media Ontvouwt Zich. Open een account en start vandaag nog met het delen van nieuws, gedachtes, (inspirerende) video's en nog veel meer.Blengi.com
Biedingen zijn niet toegestaan op deze advertentie
Wij gebruiken cookies
Deze website gebruikt cookies om deze website te verbeteren en te analyseren en eventuele relevante advertenties van derde partijen te tonen, meer informatie. Door gebruik te blijven maken van deze website of door op "akkoord" te klikken, geeft u aan akkoord te zijn.