In het natuurgebied van het Waldviertel. Hier is gedacht aan de rustzoeker die van fietsen en wandelen houdt. Klein meertje met mooi houten chalet. Hier kun je mediteren en omgeven door speciale planten en een waterstroom, een weldaad voor de luchtwegen. Zwembad op een paar kilometer, tennisbanen naast de camping. Afhaalmaaltijden op bepaalde dagen mogelijk. Fijn restaurant erbij.
Blengi.com - Verbinden, Delen en InspirerenDe Toekomst van Sociale Media Ontvouwt Zich. Open een account en start vandaag nog met het delen van nieuws, gedachtes, (inspirerende) video's en nog veel meer.Blengi.com
Biedingen zijn niet toegestaan op deze advertentie
Wij gebruiken cookies
Deze website gebruikt cookies om deze website te verbeteren en te analyseren en eventuele relevante advertenties van derde partijen te tonen, meer informatie. Door gebruik te blijven maken van deze website of door op "akkoord" te klikken, geeft u aan akkoord te zijn.